ورود ثبت نام سبد خرید

نشر مصدق

به خاطر لی لا اثر «ابی گلاینز»

0تومان

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

کارول مایسون نویسنده ای کانادایی است که در شمال شرقی انگلستان متولد شده است، در نوزده سالگی به لندن و سه سال بعد به کانادا مهاجرت کرده و در آنجا حرفه نویسندگی را پیشه کرده است.
موضوع اصلی اغلب رمان های او زنان هستند که از جمله آثار وی می‌توان کتاب های «یک عاشق برایم بفرست» و « رازهای زنان متأهل» را نام برد که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کانادا بوده‌اند. آثار خانم مایسون به بیش از ده زبان زنده دنیا ترجمه‌ شده‌اند.
کتاب «وقتی که رفتی» جدیدترین اثر این نویسنده برجسته می‌باشدکه در آن با مهارت تمام داستانی فوق العاده را به تصویر می‌کشد:
« وقتی «جاستین»، همسر «آلیس»، بی‌خبر و ناگهانی او را در ماه عسلشان ترک می‌کند و به غیر از یادداشتی مرموز چیزی از خود به جا نمی‌گذارد، آلیس که زندگی‌اش را از هم پاشیده می‌بیند، تنها و حیران می‌ماند.
زمانی که «آلیس» با «اِوِلین» آشنا می‌شود. او ظاهراً یک بازدیدکننده معمولی از گالری محل کارش است، اما آلیس آرام آرام پی می‌برد که داستان زندگی «اولین» جالب و غم‌انگیز است و شباهت‌های عجیبی بین زندگی آن دو وجود دارد.»
این رمان داستان دو زن از دو نسل متفاوت را روایت می‌کند که زندگی‌ای سرشار از عشق و حسرت را پشت سر گذاشته‌اند. داستان زندگی‌ آنها پس از ملاقات تصادفی‌شان، با فراز و نشیب‌هایی غافلگیرکننده از پس پرده بیرون می‌آید. داستان شروعی آهسته دارد، اما به مرور اتفاقات، شتاب بیشتری می‌گیرند و خواننده را با اتفاقات مهیج و غیرمنتظره‌ غافلگیر می سازد.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟