ورود ثبت نام سبد خرید

نشر مصدق

به خاطر لی لا اثر «ابی گلاینز»

0تومان

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

کتاب سرخ» نوشته‌ی «کارل گوستاو یونگ» را «محمدرضا اخلاقی‌منش» به فارسی برگردانده است. نویسنده خود درباره‌ی این کتاب گفته است:
«سال‌هایی که از آن‌ها با شما سخن گفته‌ام، مهم‌ترین ایام زندگی من بوده‌اند. هر چیز دیگر که هست از اینجا سرچشمه می‌گیرد… و جزییات پس از آن، دیگر اهمیت چندانی ندارند.»
در توضیح پشت جلد آمده است:
«کتاب سرخ ماحصل ده‌ها سال فکر و تخیل یونگ و سیر و سیاحت او در عالمی دیگر است و چون وی، هم‌عصران خویش را قادر به درک و فهم مفاهیم نهفته در آن نمی‌بیند، چنین وصیت می‌کند که این کتاب، پنجاه سال پس از مرگش منتشر شود. یونگ شرح ماجراهای سفر روحی خود را به‌منظور انتقال به آیندگان به رشته‌ی تحریر در آورده و آن‌ها را در قالب نقاشی‌هایش به تصویر می‌کشد. چون این مجموعه در دفتری با جلد سرخ، گردآوری شده کتاب سرخ لقب گرفته است. با تورق در این کتاب می‌توان به بخش‌هایی از افکار و تحولات روحی یکی از بنیان‌گذاران روان‌شناسی مدرن دست یافت که برای مدت‌ها از دسترس علاقه‌مندان دور مانده بود.» این کتاب با مقدمه‌ای از «سونو شمدسانی» و در دو کتاب تدوین شده است. کتاب اول شامل یازده فصل و کتاب دوم شامل بیست‌و‌یک فصل، مداقات و پس‌درآمد همراه با نقاشی‌های یونگ است. کتاب حاضر را نشر «مصدق» با همکاری انتشارات «جامی» منتشر و روانه‌ی بازار کتاب کرده است
یکی از کتاب‌های یونگ که در کنار کتاب شهور انسان و سمبول‌هایش، کتابی پرخواننده است، همین کتاب است. این کتاب شامل اندیشه های یونگ درمورد مفهوم ناخودآگاه است

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟